Nástěnka                                 

12.červenec 2016
Mám tu další zprávu od cykloturistů, tentokrát z jihu. Zpracoval ji opět Zdeněk a i tentokrát připojil rozsáhlou fotodokumentaci

25.červen 2016
Popáté proběhl v Mostištích charitativní festival COUNTRYŠTĚ , tentokrát se skupinami KUSPOKON, IRON HILLS, AMARYLIS a STETSON, zatančila nám taneční skupina Kosatky a děti z MŠ Mostiště. Výtěžkem z akce letos mostišťský babinec podpoří nemocnou Elišku.
Fotografie z akce najdete na Martyho Facebooku .

3.říjen 2015
Velké traktorové závody
FOTOGALERIE

30.srpen 2015
Dětský den v Mostištích
Poslední prázdninové nedělní odpoledne plné rozzářených dětských obličejů a úsměvů - to byl dětský den v Mostištích. Dětský den se mimořádně vydařil, přišlo přes sedmdesát dětí v doprovodu rodičů. Velký úspěch měly ukázky výcviku dravců. Každý den se před Vámi po stole neprochází sova, či nepřistane vedle Vás obrovský orel. Program pokračoval tancováním, soutěžemi, malováním na obličej, tetováním a děti si mohly barvičkami pomalovat pestrobarevné šátky. Dále po celou dobu měli místní myslivci pro děti připraveno poznávání zvěře, stromů a stop. Za vše dětičky dostávaly spoustu drobných odměn. V horkém letním odpoledni se každý chladil po svém, děti lízáním nanuků, maminky popíjením ledové kávy se zmrzlinou a tatínci pivem :-). Poděkování patří sponzorům POEX Velké Meziříčí a EURO BAGGING, dále všem dobrovolníkům, kteří celý den pomáhali.
FOTOGALERIE
FOTOGALERIE

29.srpen 2015
Mostišťský Nohec 2015
FOTOGALERIE

28.srpen 2015
Fotbal Svobodní - Ženatí
FOTOGALERIE

25.červenec 2015
Proběhl už 19.ročník fotbalového turnaje O Mostišťský pohár.
Pořadí :
1. Bory
2. Mostiště A
3. Gremio
4. Nevyměknem
5. Vídeň
6. Mostiště B
7. Štěpánov
FOTOGALERIE

18.červenec 2015
Volejbalový turnaj smíšených družstev. Pořádající spolek : Šufani.
Pořadí nejlepších:
1. To přijde
2. Star Wars
3. Šufani
FOTOGALERIE

20.červen 2015
Pořadatele čtvrtého ročníku Countryště strašil ještě v sobotu v poledne déšť. Nakonec se ale přece jenom vyčasilo a celá akce proběhla ke spokojenosti děvčat z pořádajícího mostišťského babince. Na výletišti se představily skupiny Rest, Zvláštní škola, Tony Milson, Amarylis, Stetson, taneční skupina Kosatky a děti z MŠ Mostiště.
FOTOGALERIE
FOTOGALERIE
FOTOGALERIE

28.prosinec 2014
Proběhlo další Vánoční bruslení s hokejisty SK Mostiště.
Fotogalerie je zde.

18.říjen 2014
Cykloturisté letos zamířili na sever. Zprávu o cestě zpracoval Zdeněk a připojil k ní i rozsáhlou fotodokumentaci

20.září 2014
V sobotu odpoledne sehráli Svobodní se Ženatými zápas roku. Ženáči rychle vedli ale v půlce už bylo srovnáno a krátce po poločase to bylo 2:1 pro Svobodné. V dešti pak Nesvobodní dvěma góly opět otočili skóre, ale po jejich obranném nedorozumění v samém závěru soupeř vyrovnal a utkání skončilo 3:3. Rozhodnout tedy musel až penaltový rozstřel a v něm si o něco lépe vedli ženatí.
FOTOGALERIE

27.července 2014
V polovině prázdnin jsme připravili nedělní odpoledne pro ty nejmenší. Program zahájilo vystoupení kouzelníka, pak se děti bavily u různých her, malování triček nebo třeba u stánku místních myslivců. Podvečerní tečku za vydařeným odpolednem obstarala dvojice kaskadérů.
FOTOGALERIE
FOTOGALERIE

26.července 2014
Už po osmnácté se utkali fotbalisté O MOSTIŠŤSKÝ POHÁR. Loňské prvenství obhájily Bory, stříbrnou příčku obsadilo Jívoví, bronz bralo mužstvo Mostiště A a čtvrté místo patřilo Vídni. Tuto čtveřici už bez určení dalšího pořadí doplnily celky, které zůstaly před branami semifinále - Lavičky, Moravec a Mostiště B.
FOTOGALERIE

19.července 2014
V tuto horkou sobotu v Mostištích opět bojovaly volejbalové mixy. Moc podrobností o této akci nemám, ale přikládám alespoň odkaz na fotogalerii.
FOTOGALERIE

21.června 2014
Třetí mostišťské COUNTRYŠTĚ v pěkném počasí předvedlo návštěvníkům pět kapel. Po odpoledním účinkování skupin AMARYLIS, KUSPOKON, IRON HILLS a TONY MILSON odehrál večerní countrybál STETSON. Dalším zpestřením bylo vystoupení taneční skupiny KOSATKY. Výtěžek z této akce opět putoval na dobrou věc. Tentokrát se děvčata z pořadatelského sboru obrátila na nadační fond Šťastná hvězda a jejich příspěvek pomohl ke speciálnímu invalidnímu vozíčku malé Verunce.
FOTOGALERIE z festivalu
Dvě videa z countryového večera: Stetson : Zlaté střevíčky a Stetson : Půlnoc je období zlé

31.května 2014
Na volejbalový turnaj smíšených družstev se sjelo 8 družstev. Hrálo se za pěkného počasí na dvou hřištích.
Závěrečné pořadí: 1.Chlumek, 2.Šufani, 3.Mostiště, 4.Kilšoteři, 5.Bobři, 6.Křižanov, 7.Majda, 8.Žďárec.
FOTOGALERIE

19.ledna 2014
V neděli se v mostišťském kulturáku zase po roce sešli žolíkaři. Pohodové odpoledne nad kartami bylo provoněné punčem a v jeho závěru se putovní trofej stěhovala na Korej.
FOTOGALERIE

9.října 2013
Pár dnů před začátkem soutěže vypadlo z kádru mostišťského hokejového týmu několik dalších hráčů a jelikož už nebylo v našich silách a možnostech zajistit pro sezónu dostatečný počet hráčů, rozhodli jsme se ze soutěže na poslední chvíli odhlásit. Soutěž, která se letos hraje pod názvem Krajská soutěž mužů - Vysočina se tedy bude hrát bez SK Mostiště.

21.září 2013
V sobotu se na hřišti odehrálo další dějství fotbalové bitvy mezi mostišťskými Svobodnými a Ženatými. V poločase vedli mlaďoši 3:0 a vypadalo to na jejich další pohodové vítězství. Po změně stran se ale začala karta obracet. Ženáči snížili na 3:2 a v závěru měli opravdu velmi blízko k vyrovnání. Jejich tisíciprocentní šance však gólem neskončila, a tak se po závěrečném hvizdu radovali opět neženatí.
Fotky z tohoto utkání roku opět obstaral Martin. FOTOGALERIE

8.září 2013
K ulehčení začátku školního roku jsme v neděli odpoledne pro nejmladší generaci uspořádali Dětský den. O tom, co všechno bylo pro děti připraveno a co se na parketu a hřišti dělo si můžete udělat představu z fotogalerií, jejichž odkazy připojuji.
FOTOGALERIE a FOTOGALERIE

31.srpna 2013
Na závěr prázdnin proběhl na hřišti další ročník mostišťského nohejbalového klátění. Šest domácích družstev doplnily dva celky z Martinic. Za ideálního počasí si od začátku suverénně počínali hosté z Martinického áčka a spolu s nimi také dorostenci z domácího týmu KPB. Vyvrcholením turnaje pak byl předposlední zápas, v němž se spolu střetly právě tyto dvě nejlepší trojice. Po vyrovnaném průběhu se nakonec před mimořádně bouřlivou diváckou kulisou z celkového vítězství radovali domácí borci.
Konečné pořadí : 1.KPB, 2.Martinice A, 3.Martinice B, 4.Mlejňáci, 5.STS, 6.Vektoři, 7.JaMiTo, 8.Gumy
Celou vydařenou akci opět zfotodokumentoval Martin Netolický. FOTOGALERIE

2.srpna 2013
Zprávu o další cyklotůře, tentokrát na nejvýchodnější bod republiky, mi poslal Zdeněk Kocourek.
PODROBNÁ ZPRÁVA
FOTOGALERIE z výpravy

27.července 2013
Sedmnáctý ročník fotbalového turnaje o Mostišťský pohár se odehrával v pekelné sluneční výhni. S tropickým vedrem a soupeři bojovalo osm mužstev. Pohár vítězů si poprvé odvezly Bory, které ve finále otočily nepříznivě se vyvíjející zápas a oplatily mostišťskému A-týmu porážku ze základní skupiny. Konečné pořadí: 1. Bory, 2. Mostiště A, 3.Moravec, 4.Dobrá voda, 5.Lavičky, 6.Mostiště B, 7.Vídeň, 8.Štěpánov. Nejlepším střelcem turnaje byl s devíti trefami Vojta Chalupa z Borů.
Podrobné výsledky turnaje
FOTOGALERII více než 200 fotek na turnaji nafotil a zpracoval Martin Netolický.

22.června 2013
Druhé Countryště proběhlo za příznivého, chvílemi možná až moc horkého počasí. Odpoledne se na pódiu vystřídala hudební sdružení Geneze, Weget, Fox, Xˇandi a Iron Hills. Program zpestřilo i vystoupení taneční skupiny Kosatky. Na večerním countrybále vystoupila skupina Stetson.
Fotografie z Countryště najdete opět na Marty foto webu.

25.května 2013
Volejbalový turnaj smíšených družstev. V sobotu ráno jsme váhali, jestli turnaj vůbec spouštět, ale i když pršelo a radarové vyhlídky nebyly moc optimistické, všechna očekávaná družstva přijela a sami hráči se nakonec rozhodli, že hrát chtějí. Za odvahu byli tentokrát shora po zásluze odměněni. Voda přestala padat, během dopoledne se vyčasilo úplně a pak na nás dokonce bliklo slunko.
Devět družstev se nakonec seřadilo v tomhle pořadí: 1.Měřín, 2.PKS, 3.Mostiště, 4.VelMez, 5.Chlumek, 6.Majda, 7.Matláci, 8.Křižanov, 9.Žďárec.
FOTOGALERIE

Starší zprávy z nástěnky najdete v příslušných archivech jednotlivých období